Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /srv/www/chytretabule.cz/web/www/require/functions.php on line 687

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /srv/www/chytretabule.cz/web/www/require/functions.php on line 687

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /srv/www/chytretabule.cz/web/www/require/functions.php on line 518
Návod na správnou a účinnost strategii pro rozvoj školy a vedení k úspěchu
Kategorie: Školení

Pentagram úspěšné školy

Pentagram úspěšné školy je komplexní program pro rozvoj škol a je naší vlajkovou lodí. Naše originální a jedinečné know-how. Jeho princip vychází z analýzy pěti klíčových oblastí propojených do sebe, navzájem se ovlivňujících a také ze sebe vycházejících. Jedna oblast podmiňuje a ovlivňuje druhou a současně spolu tvoří celek. Důležité je nejen posílení, ale i sladění všech pěti oblastí. Jen tak lze dosáhnout optimálního výsledku – úspěšné školy.


pentagram úspěšné školy

Nabízíme komplexní a hloubkovou analýzu celého systému školy = rozkrytí jednotlivých oblastí. Nalezení slabých stránek a návod na jejich odstranění nebo alespoň kompenzaci. Nalezení silných stránek a konkrétní návody, jak je více a lépe využít.

Celý produkt se skládá z šesti realizačních fází, pomocí kterých dosáhneme slibovaných výsledků.

Umíme díky originálním metodám zmapovat i skryté souvislosti a vazby. Vidíme i to, co běžným postupům uniká. V praxi se často ukazuje, že zdánlivé maličkosti v konečném výsledku způsobují dalekosáhlé, vleklé anebo opakující se problémy.

Dějí se vám některé uvedené problémy? Máte obavu, že se daný jev může u vás objevit a chcete jej řešit zavčas?

  • Nízká míra spolupráce, důvěry a ochoty v učitelském sborukonflikty a nedůvěra v týmech
  • Nesladěné systémy ve školekolize v systémech i při realizaci, následné zmatky vedoucí k problémům mezi lidmi
  • Zhoršené vztahy mezi školou a rodinou – stížnosti, petice, neustálé konflikty s rodiči
  • Nízké nebo zhoršující se studijní výsledky žáků, zhoršené vztahy ve třídách a ve škole mezi dětmi. Opakující se špatné výsledky a vztahy mezi žáky
  • Zastaralá, nefungující nebo špatně nastavená koncepce a strategie školy následný úbytek žáků, špatná pověst školy, odchod učitelů atp.
  • Zastavený růst- máte pocit, že jste narazili na strop a škola se přestala rozvíjet,
  • Sílící rozpory mezi vedením a zaměstnanci – vzájemná nedůvěra pomalu přerůstající v konflikty nebo vedoucí ke zhoršeným výsledkům školy atp.

Rozsah/ další údaje jako cena…

V případě zájmu nás prosím kontaktujte a zašleme všechny podrobnější informace. Současně se s vámi spojíme a pomůžeme vybrat optimální pomoc a domluvit se na dalším postupu.

Mgr. Miloslav Hubatka

Hubatka Consulting

hubatka@hubatkaconsulting.cz

+420 773 100 766

www.hubatkaconsulting.cz

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.